Program profilaktyczny "Falochron".

Obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

W związku z realizacją programu profilaktycznego "Falochron", uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

W tym dniu wśród uczniów rozdawane były przygotowane wcześniej przez kolegów i koleżanki kartki z podziękowaniami, miłymi  słowami i pozdrowieniami. Ponadto w klasach siódmych i 2a (oddział gimnazjalny) na lekcjach wychowawczych uczniowie rozmawiali na temat tego czym jest życzliwość i przygotowali plakaty pod hasłem : "Dlaczego warto być życzliwym?" i "Dlaczego warto się uśmiechać?". Plakaty te zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym.  Została również opracowana gazetka szkolna 16 listopada - Międzynarodowy  Dzień Tolerancji i 21 listopada - Światowy Dzień Życzliwości. Przedsięwzięcie zyskało dużą popularność wśród młodzieży ze względu na swoją oryginalność i nietypowość.

Akcja została przygotowana przy współpracy wychowawców klas siódmych: p. Moniki Jabłońskiej, p. Agnieszki Pazder, p. Marzeny Zöllner i p. Barbary Goclan (wych. kl 2a) oraz padagoga, p. Marii Mazur.

p. M. Jabłońska, p. M. Zöllner